donderdag, 28 oktober 2021 10:00

Op naar de HEAD OF THE RIVER AMSTEL 2022

Foto: Merijn Soeters

 

19 en 20 maart 2022 hopen we weer een echte Head of the River Amstel te organiseren. Roeiers uit binnen- en buitenland zullen dan opnieuw hun krachten kunnen meten op deze unieke langebaanwedstrijd.

Uiteraard volgen we het overheidsbeleid met betrekking tot Covid19. We houden u via deze website op de hoogte van mogelijke maatregelen die gevolgen kunnen hebben voor de Head.

Nieuwe nummers op HEAD 2022

Op de Head of the River Amstel is roeien in een aantal nieuwe nummers mogelijk.

Voor het eerst kunnen Elite 4* en Lichte Elite 4* starten.

Vorig jaar voegden we al Dubbel 8* en Dames Dubbel 8* toe. Dit zijn velden zonder regels voor leeftijd.

Gemengde ploegen

Wil je roeien in een gemengde dames/herenploeg? Vanaf dit jaar kan dat, namelijk in de open velden: V8+, V4* en V8*. Ook volledige herenploegen roeien in dit veld. Voor deze velden gebruiken we  geen correctiefactoren.

Daarnaast zijn er de MIxed-velden 4* en 8+. Hier is de verhouding dames-heren 50-50.

 

Hou de website in de gaten voor meer informatie over bijvoorbeeld de complete lijst met uitgeschreven nummers, de indeling van de blokken,  inschrijfdatum en inschrijfprocedures.

Veel plezier met jullie voorbereiding!

Laatst aangepast op maandag, 13 december 2021 14:19
Meer in deze categorie: Inschrijving per 1 Februari geopend »