Tijdschema


Blokschema

Hieronder vindt u het blokschema voor de Head of the River 2022, aangevuld met de startijden per veld. Deze is ook in PDF formaat te downloaden.

Tevens kunt u in PDF formaat het veteranenoverzicht downloaden en hiervan zien of er streeftijden zijn doorgegeven.

Zaterdag blok1 - 13:15

ID Veld     Beschrijving Starttijd
31 LDE 4* Lichte dames elite dubbelvier-met 13:15
34 LDEj 4* Lichte dames eerstejaars dubbelvier-met 13:17
71 M18 8+ Meisjes 18 acht 13:26
101 Mix 8+ Mixed 8+ 13:28
102 Mix 4* Mixed 4* 13:31
230-237 DV 4* Dames Veteranen categorie Dubbel Vier 13:37
205-209 HVF- 8+ Veteranen category F en ouder Acht 13:56
111 Bedr 8+ Bedrijfs Acht 14:11

Zaterdag blok2 - 16:00

ID Veld     Beschrijving Starttijd
21 DE 8+ Dames elite acht 16:00
22 DG 8+ Dames gevorderde acht 16:02
25 DE 4* Dames elite dubbelvier-met 16:06
24 DEj 8+ Dames eerstejaars acht 16:06
28 DEj 4+ Dames eerstejaars vier-met 16:06
61 J18 8+ Jongens achttien acht 16:11
62 J18 4* Jongens achttien dubbelvier-met 16:14
63 J16 4* Jongens zestien dubbelvier-met 16:14
81 HCl 8+ Heren Club acht 16:17
203-204 VD-E 8+ Veteranen category D-E acht 16:22
82 HCL 4* Heren Club dubbelvier 16:23

Zondag blok1 - 10:45

ID Veld Beschrijving Starttijd
11 LHE 8+ Lichte elite acht 10:45
12 LHG 8+ Lichte gevorderde acht 10;47
113 LE 4* Lichte elite dubbelvier-met 10:51
14 LHEj 8+ Lichte eerstejaars acht 10:51
18 LHEj 4+ Lichte eerstejaars vier-met 10:56
200-202 VA-C 8+ Veteranen categorie A t/m C acht 11:04
72 M18 4* Meisjes achttien dubbelvier-met 11:15
73 M16 4* Meisjes zestien dubbelvier-met 11:18
91 DCl 8+ Dames club acht 11:23
92 DCl 4* Dames club dubbelvier-met 11:29
115 D 8* Dames dubbel acht 11:39

Zondag blok2 - 14:00

ID Veld Beschrijving Starttijd
1 HE 8+ Elite acht 14:00
2 HG 8+ Gevorderde acht 14:03
112 HE 4* Elite dubbelvier-met 14:08
4 HEj 8+ Eerstjaars acht 14:10
8 HEj 4+ Eerstejaars vier-met 14:16
220-237 V 4* Veteranen dubbelvier 14:24
210-217 DV 8+ Dames veteranen acht 14:38
114 8* Dubbel acht 14:50